Slapukų naudojimo taisyklės

§ 1 Kas yra Slapukai?

Tai yra maži tekstiniai failai, kurie yra siunčiami į jūsų kompiuterį ar išmanųjį įrenginį iš internetinio tinklalapio tarnybinės stoties. Jie yra naudojami tam, kad internetinis tinklalapis atsimintų jūsų naršymo istoriją tinklalapyje. Slapukai renka informaciją, kuri parodo kaip jūs naršote mūsų tinklalapyje, kokia naršyklė naudojama, ar į tinklalapį atkeliavote iš kito tinklalapio per nuorodą, koks yra kalbos nustatymas. Jeigu Jūs esate registruotas vartotojas arba esate užsiprenumeravę naujienas elektroniniu paštu, tai ši informacija (tokia kaip vardas ir elektroninis paštas) gali būti perduota duomenų tvarkytojui.

§ 2 Naudojami slapukai

Slapukai gali būti laikini arba fiksuoti: Slapukus naudojame šioms funkcijoms:

§ 3 Mūsų naudojami slapukai

Slapuko pavadinimas Aprašymas Kategorija Galiojimo laikas
ASP.NET_SessionId Identifikuoja vartotoją ir palaiko vartotojo prisijungimo sesiją visuose svetainės puslapiuose Svarbus veikimui Iki sesijos pabaigos
Cb-enabled Sutikimo slapukas Sutikimo slapukas 1 Metai

§ 4 Duomenys pateikti Jūsų

Mes tvarkome tik tuos duomenis, kuriuos Jūs sutinkate pateikti ir pateikiate registruojantis tinklalapyje (pvz., vardas, el. paštas ar telefono numeris).

§ 5 Duomenų panaikinimas

Jūsų paskyra, ar kiti pateiktieji duomenys, gali būti ištrinti, taisyti, atnaujinti, blokuoti tik Jums pareikalavus. Prašymus galite siųsti mums elektroniniu paštu busturas@busturas.lt . Gavę tokį Jūsų prašymą ar nurodymą, mes ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų pateiksime atsakymą bei atliksime prašyme nurodytus veiksmus arba motyvuotai atsisakysime juos atlikti.

§ 6 Duomenų panaikinimas

Daugeliu atvejų interneto naršyklėse (angl. „Browser“) pagal numatytuosius nustatymus leidžiama išsaugoti slapukus galutinio vartotojo įrenginiuose. Paslaugos Vartotojai gali bet kuriuo metu pakeisti slapukų nuostatas savo įrenginiuose. Slapukus galite panaikinti savo interneto naršyklės nuostatose. Taip pat, galite nustatyti, kad slapukai nebūtų kaupiami, bet be jų kai kurios svetainės funkcijos neveiks ir/arba svetainė bus pateikta nekorektiškai.

Slapukų valdymas ir naikinimas gali būti valdomas ir keičiamas Jūsų naudojamos naršyklės parinktyse (Settings):


Linkime saugaus naršymo. UAB „Busturas“ 2018 ©